Dzisiaj jest: 15.6.2021, imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Areszt dla sprawcy przemocy domowej

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Areszt dla sprawcy przemocy domowej
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Policjanci interweniowali wobec pijanego 56-latka, który awanturował się, groził i stosował przemoc wobec swojej żony. Jak potwierdzono, mężczyzna od dłuższego czasu znęca się nad rodziną. Decyzją sądu, najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

W ubiegłą sobotę, policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej, do której doszło w jednej z miejscowości gminy Czarna. Według przekazanych informacji, pijany mężczyzna wszczął awanturę, podczas której stosował przemoc wobec członków swojej rodziny. 

Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili funkcjonariusze, 56-latek groził pozbawieniem życia oraz uderzał, popychał i szarpał swoją małżonkę. Mężczyzna był pijany i agresywny, nie stosował się do poleceń wydawanych przez policjantów. 

Nie był to pierwszy przypadek przemocy w tej rodzinie. Mężczyzna od dłuższego czasu nadużywał alkoholu i znęcał się nad żoną i synem. Wcześniej, 56-latek był już skazany za przemoc wobec najbliższych. Sprawca przemocy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.


Po wytrzeźwieniu, 56-latek usłyszał zarzuty. Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Łańcucie zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres dwóch miesięcy.
Źródło: KPP Łańcut
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.