Dzisiaj jest: 12.5.2021, imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego

Wymyśl hasło promujące działalność PCI ProtoLab

Dodano: 5 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Wymyśl hasło promujące działalność PCI ProtoLab

Podkarpackie Centrum Innowacji zachęca do inicjatywy, która propaguje działalność przestrzeni ProtoLab wśród studentów, uczniów i innowatorów. Głównym celem akcji jest wyłonienie haseł promujących działalność ProtoLab. Dla autorów najciekawszych propozycji m.in. powerbanki, szkolenia z druku 3D, a także dostęp do dedykowanych warsztatów.

ProtoLab to ważny filar w działalności Podkarpackiego Centrum Innowacji. To nowoczesne przestrzenie dla ludzi młodychcelem twórczego działania i pracy kreatywnej. Dla podkarpackich innowatorów zostały oddane pracownie: komputerowa, wirtualnej rzeczywistości, pracownia związana z elektroniką i drukiem 3D oraz warsztat manualny.

Celem akcji jest wyłonienie haseł promujących działalność ProtoLab. Najlepsze zostaną użyte w mediach społecznościowych i materiałach promocyjnych. Na ich podstawie powstaną także dedykowane grafiki. Zaproponowane hasło powinno być oryginalne, pomysłowe i związane z działalnością naszego ProtoLabu – mówi Kacper Moczarny, project manager Zespołu Edukacji i Animacji w PCI.
 
ProtoLab to miejsce, w którym studenci i uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności, zawierają nowe znajomości i otrzymują dostęp do technologii, pracowni oraz mentorów i ekspertów. Tutaj powstają także interdyscyplinarne zespoły, które realizują ambitne projekty.

Naszym celem jest budowanie proaktywnego środowiska wokół ProtoLabu. Zapraszamy do działania studentów, początkujących przedsiębiorców, młodych pomysłodawców i wynalazców. Tutaj powstają koncepcje produktów, ciekawe prototypy, nieszablonowe rozwiązania, które dzięki wsparciu ProtoLab mogą przerodzić się w dłuższej perspektywie w realną wartość dla Podkarpacia. ProtoLab to doskonałe miejsce łączące ludzi z potencjałem, pomysłami i zaangażowaniem – mówi Grzegorz Belica, Partnership & ProtoLab Menadżerw PCI.

 
Zasady uczestnictwa w akcji są proste. Należy założyć konto w systemie PCI ProtoLab, zaakceptować regulamin i zgodę marketingową oraz wymyśleć hasło promocyjne zgodne z założeniami akcji. Zdobywcy gadżetów promocyjnych w akcji zostaną wyłonieni przez powołaną Komisję Akcji spośród wszystkich uczestników. Gadżety są następujące:
 
– pierwszych 50 osób, które wymyślą hasło i założą konto: powerbank PCI, dostęp do dedykowanych warsztatów oraz kalendarz książkowy PCI,
– kolejnych 50 osób (51-100), które wymyślą hasło i założą konto: dostęp do dedykowanych warsztatów, kalendarz książkowy PCI oraz zaproszenie na szkolenie z druku 3D,
– kolejnych 50 osób (101-150), które wymyślą hasło i założą konto: zaproszenie na szkolenie z druku 3D oraz podkładkę pod myszkę z kalendarzem PCI.
 
Akcja trwa do dnia 31.12.2020 r.Maksymalna liczba wyłonionych haseł to 150. Regulamin i szczegóły są dostępne na stronie internetowej: https://protolab.pcinn.org/regulaminkonkurs
Źródło: Informacja Prasowa
Komentarze
  • pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele inny
    Komplementy sezonu !! Złóż wniosek o pożyczkę w Spotlight Global Services z oprocentowaniem 3% * Czy szukasz środków na założenie własnej firmy? * Poszukujesz kredytów na realizację dużych projektów? * Potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny? * Potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele? Jeśli tak, moja firma może ci pomóc. Oferujemy najlepsze usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy doskonałą okazję do uzyskania korzystnego finansowania dzięki pożyczce osobistej do 5 mln euro oraz pożyczce biznesowej do 15 mln euro. Warunki umowy są jasne i zorganizowane przez obie strony. Miesięczne płatności i okresy spłaty można dostosować do swoich możliwości finansowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do indywidualnych potrzeb prawie wszyscy wnioskodawcy mogą otrzymać pożyczkę. Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o kontakt na adres: E-mail: spotlightglobalservices@gmail.com | WhatsApp: +4915758108767
    Claudia Klein / 2020-12-19 09:06 39 [+] 25 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.