Dzisiaj jest: 11.8.2022, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

W Jasionowie ford focus uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby zostały poszkodowane [ZDJĘCIA]

Dodano: 3 lata temu
Redakcja poleca!
W Jasionowie ford focus uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby zostały poszkodowane [ZDJĘCIA]

Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Jasionowie. Kierujący fordem wypadł tam z drogi i uderzył w betonowy przepust. Kierowca i jego pasażer trafili do szpitala. Droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.

Dzisiaj około godz. 13, dyżurny brzozowskiej jednostki skierował policjantów na drogę wojewódzką nr 887 (prowadzącą z Brzozowa do Krosna), gdzie w Jasionowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na zakręcie kierujący fordem focusem, wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust.

Wskutek tego zdarzenia 18-letni kierowca i 13-letni pasażer doznali obrażeń. Karetką pogotowia zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy.

 

Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierowali na objazdy.

Policjanci wykonywali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzali dokumentację procesową. Wykonane czynności pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Utrudnienia w tym miejscu trwały do godziny 15:11.
Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
 • atc
  Ten zakręt to gdzie jest ?
  sly1978 / 2019-06-17 22:39 160 [+] 153 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • Młodzież
  W niedzielę szalał po okolicznych wioskach, oczywiście jeżdżąc do "odcinki" i pokazując jaki to z niego mega kierowca, a dzisiaj proszę. Może w końcu się nauczy że droga to nie tor! Dam mu rower bez łańcucha!
  Obserwator / 2019-06-18 00:28 162 [+] 144 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
 • cycu zakręt
  jaku kurła zakręt cycu? tam jest dłuuuga prosta i tylko bezmózgowie mogło coś takiego odpierdolić.... szkoda że się ze świetym pjoterem nie spotkał :-)
  nickt / 2019-06-21 21:02 161 [+] 168 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.