Dzisiaj jest: 11.8.2022, imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Pikniki rodzinne w Przysietnicy i Golcowej z udziałem policjantów [ZDJĘCIA]

Dodano: 3 lata temu
Redakcja poleca!
Pikniki rodzinne w Przysietnicy i Golcowej z udziałem policjantów [ZDJĘCIA]

Kolejny czerwcowy weekend policjanci spędzili na spotkaniach plenerowych z mieszkańcami powiatu brzozowskiego. Na piknikach rodzinnych zorganizowanych w Przysietnicy i Golcowej, funkcjonariusze przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, zwłaszcza teraz w okresie zbliżających się wakacji. Podczas gier i zabaw dzieci mogły się wykazać swoją wiedzą.

W niedzielne popołudnie brzozowscy funkcjonariusze po raz kolejny aktywnie uczestniczyli w imprezach plenerowych. Tym razem to mieszkańcy Przysietnicy i Golcowej mogli z bliska obejrzeć sprzęt służbowy wykorzystywany do codziennej pracy policjantów. Nie brakowało chętnych, którzy choć na chwilę chcieli wsiąść do policyjnego radiowozu i usłyszeć dźwięk syren.

Podczas trwającej imprezy plenerowej funkcjonariusze mówili dzieciom o bezpieczeństwie. Uświadamiali im zagrożenia dotyczące ruchu drogowego i zbliżających się wakacji. Dorośli zadawali policjantom nurtujące ich pytania, a w zamian uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi. Policjanci podkreślali, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych i w jaki sposób wpływają one na bezpieczeństwo. Ponadto w zorganizowanym przez mundurowych konkursie dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą i otrzymać upominki.

Źródło: KPP Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.