Dzisiaj jest: 10.6.2026, imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Konferencja "Via Carpatia szansą na rozwój Podkarpacia" w Miejscu Piastowym [ZDJĘCIA]

Dodano: 7 lat temu
Redakcja poleca!
Konferencja "Via Carpatia szansą na rozwój Podkarpacia" w Miejscu Piastowym [ZDJĘCIA]

19 marca (wtorek), o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Bronisława Markiewicza 25 B) w Miejscu Piastowym, odbędzie się konferencję pt. "Via Carpatia szansą na rozwój Podkarpacia" pod patronatem posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy.

Wezną w niej udział: Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury, Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Bogdan Tarnawski – Dyrektor Rzeszowskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego i Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i mają nadzieje że konferencja przybliży wiele spraw związanych z rozwojem regionu oraz budową szlaku Via Carpatia na Podkarpaciu.