Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Siatkarze „Natchnieni Bieszczadem” [ZDJĘCIA]

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Siatkarze „Natchnieni Bieszczadem” [ZDJĘCIA]

W sobotę 16 marca siatkarska drużyna reprezentująca RDLP w Krośnie uczestniczyła w III Turnieju Piłki Siatkowej Natchnieni Bieszczadem i Politechniką Rzeszowską o Puchar Rektora Politechniki Rzeszowskiej. W turnieju wystąpiły 22 drużyny z terenu województwa podkarpackiego.

- Nasza drużyna, nie przegrywając żadnego z czterech meczów w grupie, awansowała do ćwierćfinału, gdzie po zaciętym tie-breaku musiała uznać wyższość siatkarzy „Optyka Kwaśniak”,  którzy zostali wicemistrzami turnieju – relacjonuje Marcin Pliżga, kapitan leśnej drużyny. – My ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce w klasyfikacji końcowej.

Po oficjalnym zakończeniu części sportowej odbyło się bieszczadzkie spotkanie po turniejowe gdzie uczestnicy wspólnie podsumowali przebieg całodniowych zmagań, oraz podzielili się wrażeniami z przedstawicielami różnych środowisk Rzeszowa i Podkarpacia.

- Udział drużyny leśników w tego typu imprezie, nasza postawa i zaangażowanie spotkały się z pozytywnym odbiorem uczestników turnieju – kontynuuje uczestnik turnieju. - Liczymy na zaproszenie na kolejną edycję turnieju, będziemy walczyć o wyższe lokaty.  

Turniej był jednym z wielu wydarzeń z cyklu Bieszczadzkie Cztery Pory Roku 2024.
Źródło: RDLP Krosno