Dzisiaj jest: 22.7.2024, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Odpowie za posiadanie narkotyków

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Odpowie za posiadanie narkotyków
zdjęcie ilustracyjne, pixabay

26-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych odpowie za posiadanie środków odurzających. Podczas interwencji domowej, w mieszkaniu mężczyzny, policjanci znaleźli marihuanę i mefedron. Łącznie blisko 100 gramów substancji zabronionych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, w nocy, policjanci zostali wezwani na interwencję związaną z nieporozumieniami, do jakich doszło pomiędzy partnerami, którzy wspólnie mieszkali. Funkcjonariusze ustalili, że para piła alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni. 26-latek zaczął być wobec niej agresywny i użył wobec niej siły fizycznej.

Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli w ich domu susz roślinny oraz substancję krystaliczną. Okazało się, że należą one do 26-latka. Wstępnie badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W związku z podjętą interwencją, ustrzyccy funkcjonariusze zastosowali wobec mężczyzny nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu oraz zakaz zbliżania się do mieszkania.

Przypomnijmy, że za posiadanie substancji zabronionych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne