Dzisiaj jest: 1.3.2024, imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

Festiwal ZEW się budzi - wraca do Leska!

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!
Festiwal ZEW się budzi - wraca do Leska!

Warszawa, 09.11.2023 r. – przed nami kolejna, już 6. edycja Festiwalu ZEW się budzi. Mocne brzmienia i wiele atrakcji szykują organizatorzy razem z gminą Lesko. To właśnie w Lesku odbyła się pierwsza edycja festiwalu i 15 listopada 2023 r. o godz. 13 dowiemy się, jakie pakiety i promocje zaplanowało miasto specjalnie dla ZEWowych festiwalowiczów, którzy zjawią się tu w przyszłym roku!

Muzyczne gwiazdy na scenie, energetyczne koncerty, a także, jak co roku ostre cięcie w barberowozie marki ZEW for men oraz pełen niespodzianek, konkursów z nagrodami i kosmetyków sklep festiwalowy! Już po raz szósty będzie można przeżyć muzyczną przygodę w niepowtarzalnej bieszczadzkiej scenerii: zbudzenie o świcie wiosennego ZEW-u porywającej muzyki, tańce pod sceną, ucieczkę od miejskiej codzienności, bycia znów razem i wspólnej zabawy w wyjątkowym miejscu!

Festiwal ZEW się budzi od pierwszej edycji kojarzony jest z wizerunkiem niedźwiedzia, jest on nieodłącznym patronem wydarzenia. Już 15 listopada organizatorzy festiwalu uroczyście przekażą misia Gminie Lesko. Będzie to także okazja aby przedstawić szczegóły dotyczące imprezy, a także atrakcji jakie organizator i gmina planują dla festiwalowiczów.

Konferencja prasowa odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko, przy ul. Parkowej 1, sala konferencyjna nr 7 (parter). Konferencje będzie można śledzić także pod tym linkiem: https://meet.confly.pl/room/b05d9d56-e49c-427e-81ee-8d792069106a

***

Więcej bieżących informacji na temat festiwalu, lineupu i sprzedaży biletów będzie można śledzić na bieżąco na Facebooku wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest marka kosmetyków dla mężczyzn ZEW for men oraz Radio Odzew.