Dzisiaj jest: 27.1.2023, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

Krosno

1 2 41

Policjanci przerwali brawurową jazdę 27-letniego kierowcy volvo
Policjanci przerwali brawurową jazdę 27-letniego kierowcy volvo
 • Około 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 61-letnia sprawczyni kolizji drogowej w Komborni. W zderzeniu volkswagena z toyotą, ucierpiała kierująca jednego z pojazdów. Z kolei w Krościenku Wyżnym, 23-letni kierujący bmw wjechał do przydrożnego rowu. Młody mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Nietrzeźwym sprawcom kolizji grozi wysoka grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a...
 • 28-letnia kierująca oplem przekroczyła dopuszczalną prędkość i nie zatrzymała się do policyjnej kontroli. W trakcie ucieczki dopuściła się szeregu wykroczeń, m.in. przejazdu przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Kierująca została zatrzymana. Grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 • Krośnieńscy policjanci zatrzymali małżeństwo podejrzane o rozbój na mieszkańcu Krosna. Sprawcy zaatakowali swoją ofiarę gazem pieprzowym, po czym ukradli saszetkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Przestępcy usłyszeli już zarzuty i zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
 • Policjant z jedlickiego komisariatu w czasie wolnym od służby, odnalazł przywłaszczoną koparkę. Funkcjonariusz powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego, który skierował na miejsce patrol. Wart ponad 160 tys. złotych sprzęt budowlany został zabezpieczony i niebawem wróci do swojego właściciela.
 • Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący seatem, który chcąc uniknąć kontroli drogowej, podjął próbę ucieczki. Mężczyzna na widok radiowozu, gwałtownie przyspieszył i odjechał w kierunku centrum miasta. 39-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do policyjnej kontroli.
 • Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który pomimo braku uprawnień do kierowania i wypitego wcześniej alkoholu, wsiadł za kierownicę motocykla. Ponadto, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki. Mężczyzna został szybko zatrzymany, po czym trafił do policyjnego aresztu.
 • Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 56-latek, który w rejonie krośnieńskiego Rynku, zjechał bmw po schodach. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał nie był ubezpieczony oraz od ponad 2 lat, nie został poddany obowiązkowemu badaniu technicznemu. 56-letni krośnianin został zatrzymany w policyjnym areszcie.
 • Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia toyoty z oplem, na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Czworo uczestników wypadku odniosło obrażenia i zostało przetransportowanych do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w rejonie miejscowości Zawadka Rymanowska. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez innego uczestnika polowania. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i na pokładzie śmigłowca ratowniczego, został przetransportowany do szpitala.
 • Silny wiatr oraz zalegająca na jezdni cienka warstwa lodu, dają się we znaki kierowcom podróżującym po drogach naszego regionu, generując liczne kolizje i utrudnienia w ruchu. Do jednego z poważniejszych zdarzeń doszło dziś rano w Rymanowie, gdzie kursowy autobus w wyniku gwałtownego podmuchu wiatru, został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu.
 • Unikatowa płyta winylowa wspaniałym prezentem na Święta? Dlaczego nie? 2 i 3 grudnia w VIVO! Krosno odbędzie się IV Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych. Będzie to kolejna okazja dla miłośników analogowego brzmienia, aby powiększyć swoją kolekcję o nowe albumy, a także wymienić się egzemplarzami z innymi pasjonatami.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszego, do którego doszło w Rymanowie-Zdroju. Kierujący audi potrącił 61-letniego mężczyznę, który z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.
 • Krośnieńscy policjanci, jak co roku w okresie jesienno - zimowym, sprawdzają miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne. Niskie temperatury stanowią poważne zagrożenie dla osób samotnie mieszkających, nadużywających alkoholu oraz pozbawionych opieki seniorów.
 • Dwie osoby ucierpiały w zderzeniu pojazdów ciężarowych - iveco z dafem, w miejscowości Lipowica. Na miejscu pracowało kilkudziesięciu ratowników, a ruch odbywał się przez teren pobliskiego kamieniołomu.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło w Rymanowie. Świadkowie udzielili pomocy rannemu mężczyźnie i zaalarmowali służby. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie.
 • Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na odcinku drogi krajowej nr 28 w Iwoniczu. Kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód dachował. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby podróżujące pojazdem.
 • 12-letni rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z dostawczym volkswagenem w Jedliczu. Młody cyklista został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca volkswagena był trzeźwy.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszej w miejscowości Moderówka. Kierujący peugeotem potrącił 19-latkę, która po wyjściu z autobusu, przechodziła na drugą stronę ulicy. Młoda kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.
 • Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobowej skody i rowerzystki. 63-letnia kierująca jednośladem odniosła obrażenia i wymagała specjalistycznej pomocy medycznej. Uczestnicy byli trzeźwi.

1 2 41