Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola
Wydarzenie

Ogólnopolska konferencja "Społeczna odpowiedzialność administracji publicznej - wymiar informacyjny"

Dodano:
Data wydarzenia: Lokalizacja: Rzeszów
Ogólnopolska konferencja "Społeczna odpowiedzialność administracji publicznej - wymiar informacyjny"
Jak się zachować, gdy pojawią się media? Jak kontaktować się z dziennikarzami i odpowiadać na pytania? Czy warto i czy można odmówić komentarza lub wywiadu? Jak informować o podejmowanych działaniach na rzecz pracowników i społeczeństwa? Czy nowoczesna firma i urząd powinien być społecznie odpowiedzialny? Czym jest społeczna odpowiedzialność? Każda instytucja realizuje działania promocyjno-informacyjne. Jak skutecznie o nich informować społeczeństwo? Social media – czy nowoczesne narzędzia komunikacji są potrzebne?
 
Na te inne pytania uzyskać można odpowiedzi podczas bezpłatnej konferencji odbywającej się w Rzeszowie.

Ponadto przedstawione zostanie sporo informacji praktycznych dla osób odpowiedzialnych za promocję oraz komunikację społeczną.

W imieniu organizatorów – Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji poświęconej relacjom media-biznes-administracja-CSP, odbywającej się 17 października 2019 r. (czwartek) od godz. 9:30 w siedzibie WSIiZ w Rzeszowie – ul. Sucharskiego 2.
 
Uczestnictwo w konferencji zgłosić można pod nr tel. 17 867 52 18 lub e-mail: szkolenia.rzeszow@zus.pl.
 
Konferencja jest organizowana w ramach jubileuszu 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.