Dzisiaj jest: 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Wypadek na ulicy Sikorskiego w Rzeszowie

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Wypadek na ulicy Sikorskiego w Rzeszowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. W wyniku zdarzenia fiata pandy z audi, ranna została kierująca fiatem. Zablokowane są dwa pasy ul. Sikorskiego w kierunku Tyczyna i wyjazd z ul. Karola Wojtyły. Ruch na ul. Sikorskiego odbywa się drugą stroną jezdni. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.

Do wypadku doszło dzisiaj, około godz. 10.50, na ul. Sikorskiego, na wysokości skrzyżowania z ul. Karola Wojtyły. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi, 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżając spod sklepu, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fiatem pandą jadącej w kierunku Tyczyna.

W wyniku zderzenia fiat dachował, a kierująca nim kobieta została ranna. 32-letnia mieszkanka Rzeszowa została przewieziona do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.
 

 
W miejscu wypadku zablokowane są 2 pasy ruchu na ul. Sikorskiego oraz wyjazd z ul. Karola Wojtyły. Ruch na ul. Sikorskiego odbywa się pasami w kierunku centrum miasta. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.