Dzisiaj jest: 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o uprawę i posiadanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mieszkaniec powiatu sanockiego został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego sanockiej komendy, prowadzili działania w związku z podejrzeniem uprawy i posiadania środków odurzających przez 35-letniego mieszkańca naszego powiatu. Policjanci  w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli krzewy konopi oraz susz roślinny. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów dotyczących uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec podejrzanego prokurator zastosował  środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Zgodnie z  ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.