Dzisiaj jest: 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Sanoku!

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Sanoku!

10 września 2021 r. Sanok dołączył do 40 miast w Polsce, w których jeżdżą elektryczne hulajnogi blinkee.city. Ekologiczne i wygodne pojazdy są już dostępne w centralnych punktach miasta.

Polski lider elektromobilności blinkee.city, znajdujący się na prestiżowej liście 150 nowych najbardziej innowacyjnych firm transportowych na świecie, wprowadza elektryczne hulajnogi do Sanoka.  Do użytku mieszkańców udostępniono 50 pojazdów.
 
Hulajnogi są jednoosobowe, mają światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce - elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg blinkee.city mogą osoby pełnoletnie, które pobiorą aplikacje blinkee.city i zaakceptują regulamin. Pojazd uruchamia się poprzez aplikację.
 
Na koszt wypożyczenia pojazdu składają się: odblokowanie hulajnogi 2,50 zł oraz pozostałe opłaty czyli 0,49 zł z minutę jazdy i 0,09 zł za minutę postoju. Dobowy wynajem to 69 zł. Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city
 
Warto przypomnieć, że wszyscy użytkownicy, zarówno posiadający własne pojazdy jaki i wypożyczający, muszą znać i stosować się do znowelizowanych w tym roku przepisów.

 
blinkee.city – to polska marka, europejska sieć skuterów i hulajnóg elektrycznych na minuty. Na pojazdach firmy możemy poruszać w 40 miastach w Polsce oraz w metropoliach zagranicznych na Węgrze, w Czechach, Rumuni i Słowacji. blinkee.city rozwija się w sieci franczyzowej i posiada w pełni polski kapitał zakładowy. Wszystkie rozwiązania informatyczne oraz elektroniczne zastosowane w pojazdach blinkee.city są w 100% autorstwa założycieli firmy, inżynierów: Marcina Maliszewskiego, Pawła Maliszewskiego i Kamila Klepackieg.blinkee.city jest pierwszą i największą siecią wynajmującą skutery elektryczne w Polsce. Usługa wynajmu wszystkich pojazdów elektrycznych ma ponad pół miliona zarejestrowanych użytkowników. Darmowa aplikacja ściągnięta na smartfon i zarejestrowane konto wystarczają by dołączyć do blinkee.cityi korzystać z ekologicznych i modnych jednośladów.
 
Let’sblinkee.city in Sanok!
Źródło: Materiały nadesłane
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.