Dzisiaj jest: 26.10.2021, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Uderzyła w autobus i odjechała z przebitą oponą, zatrzymali ją policjanci

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Uderzyła w autobus i odjechała z przebitą oponą, zatrzymali ją policjanci

Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującą audi, która jechała pojazdem z przebitą oponą. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Jak się okazało 20-latka kilkanaście minut wcześniej uszkodziła auto uderzając w autobus, nie zatrzymała się i kontynuowała dalsza jazdę. Wkrótce odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

W środę, policjanci ruchu drogowego zauważyli w Ustjanowej osobowe audi z uszkodzonym kołem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującą samochodem do kontroli, by sprawdzić co było powodem uszkodzenia.

Kierującą okazała się 20-letnia mieszkanka powiatu bieszczadzkiego. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od kobiety alkohol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze wyjaśnili również przyczynę braku powietrza w jednym z kół pojazdu. Jak sie okazało, kilkanaście minut wcześniej kierująca audi, uderzyła w autobus, uszkodziła koło w swoim samochodzie i odjechała z miejsca. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.


20-latka nie uniknie odpowiedzialności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.