Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Zatrzymano sprawców kradzieży

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Zatrzymano sprawców kradzieży

Zarzut kradzieży usłyszało dwóch młodych mieszkańców powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Mężczyźni ukradli motorower oraz narzędzia ogrodnicze i warsztatowe. Wartość skradzionych rzeczy oszacowano na ponad 6 tys. zł. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Złodzieje ukryli je w lesie oraz na terenie jednej z niezamieszkanych posesji.

W sobotę, funkcjonariusze ropczyckiej komendy otrzymali zgłoszenie, że z jednego z garaży w miejscowości Borek Mały został skradziony motorower oraz narzędzia ogrodnicze i warsztatowe. Łączne straty oszacowano na ponad 6 tys. złotych.

Mundurowi po przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia, przesłuchaniu świadków, jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu ropczycko - sędziszowskiego w wieku 20 i 22 lat.


Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Złodzieje, motorower ukryli w lesie, a pozostały rzeczy na jednej z niezamieszkanych posesji w miejscowości Borek Mały.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie młodym mężczyznom zarzutów kradzieży. Obaj za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.
Źródło: KPP Ropczyce
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.