Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Niecodzienny Dzień Kobiet z VIVO! Krosno i Wilkami

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Niecodzienny Dzień Kobiet z VIVO! Krosno i Wilkami

6 marca, z okazji Dnia Kobiet, Centrum Handlowe VIVO! oraz klub żużlowy Wilki postanowili sprawić mieszkankom Krosna wyjątkową niespodziankę. Nieoczekiwanie na ulicach miasta pojawili się znani żużlowcy, którzy napotkanym kobietom wręczali kwiaty i Karty Podarunkowe VIVO! Nie zabrakło wspólnych zdjęć pamiątkowych z czołowymi zawodnikami beniaminka I ligi żużlowej.

Dzięki wspólnej akcji VIVO! Krosno i krośnieńskich Wilków, znani żużlowcy - Mateusz Szczepaniak i Patryk Wojdyło, wyruszyli na ulice Krosna i wręczali napotkanym paniom kwiaty, a także Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 40 zł, do wykorzystania we wszystkich sklepach, znajdujących się na terenie VIVO! Krosno. Spotkanie ze sportowcami było także niecodzienną okazją do pamiątkowych zdjęć oraz otrzymania autografów od czołowych zawodników Wilków Krosno. Podczas sobotniej akcji wręczono aż 150 kart i kwiatów.

- Cieszymy się, że udało nam się sprawić tyle radości mieszkankom Krosna. Jeszcze raz życzymy każdej kobiecie wiele powodów do uśmiechu, nie tylko w dniu ich święta, ale także na co dzień. Jest nam również miło, że klub Wilki Krosno przyłączył się do naszej akcji. Zawodnicy Wilków z wielkim zaangażowaniem wręczali napotkanym paniom piękne kwiaty i Karty Podarunkowe – mówi Dariusz Jurczak, Marketing Manager VIVO! Krosno. 

 
Prezenty od VIVO! i Wilków otrzymywały wszystkie kobiety, bez względu na wiek. Panie z wielką radością, ale i zaskoczeniem reagowały na niecodzienną sytuacją, w której się znalazły. Chętnie jednak dzieliły się uśmiechem i pozowały do wspólnych zdjęć z żużlowcami.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.