Dzisiaj jest: 26.2.2021, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Wernisaż fotografii Jacka Lipińskiego

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!
Wernisaż fotografii Jacka Lipińskiego

Muzeum Regionalne im. Adama Fastnachta w Brzozowie zaprasza na wernisaż wystawy „Opowieści Pasyjne na podstawie zagórskiej Drogi Krzyżowej w obiektywie Jacka Lipińskiego”.

To pierwszy w nowym roku tradycyjny wernisaż. Odbędzie się on już w najbliższą sobotę (20 lutego 2021 r.) o godz. 16:00 w sali wystaw czasowych na parterze brzozowskiego ratusza (Rynek 10, pok. 8). Podczas otwarcia wystawy należy przestrzegać obostrzeń – dezynfekcja, dystans, maseczki! Wernisaż uświetni występ rodzimej artystki Oliwii Mielcarek.
 
Wystawę będzie można obejrzeć do 28 lutego br. w sali wystaw czasowych, następnie w podziemiach brzozowskiego ratusza do 26 marca br.

Zobacz zapowiedz wystawy 

Przypominamy!

Osoby nie posiadające własnego transportu, z zaburzoną mobilnością, mogą skorzystać z taksówki społecznej. Informacje szczegółowe na ten temat można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Brzozowie (ul. Armii Krajowej 1) osobiście, pod numerami telefonów 13 306 10 54 oraz 607 374 830, a także pisząc na e-maila: transport@brzozow.pl
 
Źródło: UM Brzozów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.