Dzisiaj jest: 26.2.2021, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Walentynkowe atrakcje w VIVO! Krosno

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Walentynkowe atrakcje w VIVO! Krosno

Z okazji Walentynek VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów mega promocję. W dniach 11-13 lutego, do zakupionej Karty Podarunkowej o wartości min. 150 zł, Centrum Handlowe doda w prezencie aż 50 zł na drugiej karcie!

Co należy zrobić, aby odebrać bonusową kartę i sprawić niespodziankę ukochanej osobie?

Wystarczy nabyć Kartę Podarunkową doładowaną kwotą min. 150 zł i okazać dowód zakupu przy Stoisku Konkursowym znajdującym się na Placu Centralnym. Punkt czynny będzie w dniach 11-13 lutego, w godz. 10.00-20.00. Co ważne, w akcji promocyjnej  mogą wziąć udział tylko i wyłącznie Karty Podarunkowe zakupione w dniach trwania walentynkowego konkursu.
 
Do rozdania jest aż 400 kart promocyjnych!
 
- Karta Podarunkowa to idealny prezent dla najbliższych. Tym bardziej, że daje obdarowanej osobie możliwość wyboru zgodnego z jej gustem oraz aktualnymi potrzebami. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji promocyjnej, którą przygotowaliśmy z myślą o Święcie Zakochanych. Do rozdania mamy aż 400 Kart Podarunkowych o wartości 50 zł. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Kartę Podarunkową można zakupić w Kartomacie zlokalizowanym obok salonu YES lub poprzez stronę internetową https://vivokrosno.flex-e-card.pl.
 
Więcej szczegółów dotyczących Karty Podarunkowej można znaleźć pod wskazanym adresem: https://vivo-shopping.com/pl/krosno/uslugi/karta-podarunkowa.  

To się nazywa prezent od serca!
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.