Dzisiaj jest: 26.2.2021, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Uchroniony przed wychłodzeniem mężczyzna był poszukiwany

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Uchroniony przed wychłodzeniem mężczyzna był poszukiwany

Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary aresztu. 64-latek został zatrzymany po tym, jak funkcjonariusze otrzymali informacje o osobie, której mogło grozić wychłodzenie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd został przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj przed godziną 22, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w okolicy dworca w Sanoku przebywa mężczyzna, któremu ze względu na panujące warunki atmosferyczne może grozić wychłodzenie. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce gdzie znaleźli mężczyznę. Policjanci ustalili, że to 64-latek bez stałego miejsca zamieszkania.


Podczas sprawdzania okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Sanoku do odbycia kary aresztu. Po udzieleniu pomocy medycznej mężczyzna został przewieziony do komendy Policji i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, skąd 64-latek został przewieziony do zakładu karnego.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.