Dzisiaj jest: 16.1.2021, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Świąteczny prezent od VIVO! dla ratowników medycznych

Dodano: miesiąc temu

Lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni to grupy zawodowe, które od początku trwania pandemii dzielnie walczą z nieobliczalnym koronawirusem. Ciężką i odpowiedzialną pracę medyków doceniło Centrum Handlowe VIVO! Krosno, które przygotowało dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Krośnie świąteczne upominki. Na ręce Pana Andrzeja Jurczaka - Dyrektora placówki - trafiło aż 156 Kart Podarunkowych o łącznej wartości ponad 31 000 zł.

Karty Podarunkowe od VIVO! Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w walkę z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego.

Przekazania Kart Podarunkowych dokonała Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno – Izabela Malecha.

- Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalnej postawy nie tylko ratowników medycznych, ale wszystkich pracowników Pogotowia Ratunkowego w tym szczególnym dla nas wszystkich okresie. Chcieliśmy w symboliczny sposób podziękować im za opiekę, jaką otaczają swoich pacjentów, często niejednokrotnie narażając swoje zdrowie i życie. Liczymy, że dzięki przekazanym przez nas upominkom w postaci Kart Podarunkowych medycy znajdą na terenie naszego obiektu wymarzone prezenty dla siebie i swoich najbliższych – mówi Izabela Malecha.

VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią, Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Do medyków walczących na pierwszej linii frontu trafiły już m.in. certyfikowane maseczki z filtrem ochronnym FFP2, maseczki wielokrotonego użytku, a także płyny do dezynfekcji rąk.
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.