Dzisiaj jest: 28.11.2020, imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Rozwijaj swój biznes w sieci

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!
Rozwijaj swój biznes w sieci

PCI zaprasza na czwartkowy webinar z Ewą Wójcik. To entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Podczas spotkania podzieli się swoimi spostrzeżeniami w temacie prowadzenia firmy i rozwoju biznesu w sieci.

Ewa Wójcik przybliży m.in. jakie narzędzia są pomocne w prowadzeniu biznesu zdalnie, opowie także na co zwrócić uwagę w okresie transformacji firmy do pracy online. Podczas webinaru zostaną również zaprezentowane takie narzędzia jak Kalendarz Google Google Meet, YouTube, Google Chat, Poczta Gmail, a także Dokumenty Google: Arkusze Google, Prezentacje Google, Dysk Google, Google Moja Firma.
 
Ekspert na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Interesuje się również tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads.

 
Udział w webinarze pt. „Praca zdalna z Google”, jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez Podkarpackie Centrum Innowacji w dniu 19listopada br. (czwartek), o godz. 12:00 należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.
 
Rejestracja: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/praca-zdalna-z-google
Źródło: Informacja Prasowa
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.