Dzisiaj jest: 26.10.2020, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Poszukiwany SUV odnaleziony w Bieszczadach

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Poszukiwany SUV odnaleziony w Bieszczadach

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Wetliny odzyskali skradzione w Czechach Volvo X90 o wartości 200 tys. złotych. Pojazd figurował jako utracony w międzynarodowych policyjnych bazach poszukiwawczych (SIS i INTERPOL).

We wtorek (29.09) w miejscowości Habkowce (pow. leski) strażnicy graniczni z Wetliny wytypowali do kontroli drogowej pojazd marki Volvo X90 na czeskich numerach rejestracyjnych. Podczas sprawdzania numerów identyfikacyjnych funkcjonariusze ustalili, że auto jest poszukiwane jako utracone. Luksusowy SUV o szacunkowej wartości 200 tys. złotych zaginął dwa miesiące wcześniej na terytorium Czech.

Zgodnie z procedurą kierowca pojazdu (43-letni Czech) oraz pasażer (34-letni Słowak) zostali zatrzymani i wraz z pojazdem przekazani funkcjonariuszom Policji z Leska, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie.


W 2020 roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 43 skradzionych pojazdów o łącznej szacunkowej wartości 2,4 mln złotych.
Źródło: BiOSG
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.