Dzisiaj jest: 26.10.2020, imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

Uciekinier wylądował w rowie

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Uciekinier wylądował w rowie

27 września funkcjonariusze Straży Granicznej z Wetliny, podczas pościgu zatrzymali poszukiwanego przez Policję 29-letniego obywatela RP. Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej podjął nieudolną próbę ucieczki, która skończyła się dachowaniem w pobliskim rowie.

Podczas kontroli drogowej w miejscowości Smerek (pow. leski) patrol Straży Granicznej zatrzymał pojazd na warszawskich numerach rejestracyjnych. W pojeździe oprócz kierowcy podróżowała młoda kobieta. W trakcie sprawdzania dokumentów, kierowca nagle odpalił samochód i z impetem ruszył z miejsca kontroli. Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli pościg. Ucieczka nie trwała długo. Po około 200 metrach samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Mundurowi szybko zabezpieczyli miejsce wypadku i wezwali służby ratownicze. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.


Po zakończeniu sprawdzeń okazało się, że 29-letni kierowca, mieszkaniec Warszawy jest poszukiwany w celu odbycia kary dwóch lat pozbawiania wolności. Mężczyzna został zatrzymany i zostanie doprowadzony do najbliższego zakładu karnego.
Źródło: BiOSG
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.