Dzisiaj jest: 23.10.2020, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Zachowajmy czujność na drodze

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Zachowajmy czujność na drodze

Wczoraj rano policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji drogowej w miejscowości Brzegi Dolne. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożność, o uważną jazdę, stosowanie się do znaków drogowych, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Wczoraj rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do kolizji drogowej w miejscowości Brzegi Dolne. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i ustalili, że kierujący samochodem marki Ford, podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi. W następstwie zderzenia kierujący audi wjechał swoim pojazdem w ogrodzenie. Na czas czynności ruch odbywał sie wahadłowo. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.


Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, uwagę i rozsądek za kierownicą. Pamiętajmy: wszyscy jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.