Dzisiaj jest: 23.10.2020, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów narkotyków

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Policjanci zabezpieczyli ponad 200 gramów narkotyków

Ponad 200 gramów narkotyków zabezpieczyli ustrzyccy kryminalni podczas przeszukań pomieszczeń na terenie dwóch powiatów. Zarzuty usłyszał już 25-latek, który rozprowadzał substancje zabronione na terenie powiatu bieszczadzkiego.

Policjanci wydziału kryminalnego od maja br. pracowali nad sprawą narkotykową. Funkcjonariusze na początku swoich działań ustalili 25-latka, mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który handlował narkotykami. Kiedy policjanci przeszukali jego miejsce zamieszkania znaleźli tam środki odurzające. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana.

Realizując dalsze ustalenia, w ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze weszli do kilku mieszkań na terenie województwa podkarpackiego. Z informacji wynikało, że mogły być tam przechowywane środki odurzające. W mieszkaniach trzech mężczyzn w wieku 23, 29 i 42 lata, mieszkańców powiatu bieszczadzkiego, policjanci zabezpieczyli środki odurzające.  Natomiast u mieszkańca powiatu sanockiego, 24-latka, zabezpieczono większe ilości narkotyków.


Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 200 gramów marihuany i amfetaminy. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. 25-latek usłyszał już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci prowadzą dalsze czynności, sprawa ma charakter rozwojowy.  
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.