Dzisiaj jest: 14.8.2020, imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Na co do kina w Brzozowie? Zobacz repertuar

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Na co do kina w Brzozowie? Zobacz repertuar

Kino "Sokół" działające przy Brzozowskim Domu Kultury zaprasza na seanse filmowe. Zobacz repertuar!

„SCOOBY-DOO!”
(2D dubbing pl)
 
31 LIPCA - 1,2 SIERPNIA 14:00 ; 16:00
3,4 SIERPNIA godz.16:00
Animacja, prod. USA, reż. Tony Cervone , Czas: 94 min.
Cena biletu: 17/15 zł 2D

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. SCOOBY-DOO! pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną „apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał

Zwiastun:
 

Bilety online:

#PREMIERA
„NIEOBLICZALNY”
(2D napisy pl)
 
31 LIPCA - 1,2,3,4 SIERPNIA godz.18:00
7,8,9,10,11 SIERPNIA godz. 20:00
Thriller, prod. USA reż. Derrick Borte, Czas: 91 min.
Cena biletu: 18/16 zł 2D

Russell Crowe, zdobywca OSCARA za rolę w słynnym „Gladiatorze”, tym razem w roli człowieka, którego nie chcielibyście spotkać na ulicy.
 
Scenariusz współtwórcy takich klasyków gatunku jak „RED EYE” i „NIEPOKÓJ”.

Film porównywany do słynnego „UPADKU” z Michaelem Douglasem.

Czuje się skrzywdzony, niewidzialny, wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew i frustracja, chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Dziś przeleje się czara goryczy.

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.

Zwiastun:
 

Bilety online:

„POLOWANIE”
(2D napisy pl)

31 LIPCA - 1,2,3,4 SIERPNIA godz. 20:00
Thriller, prod. USA, reż. Craig Zobel, Czas: 78 min.
Cena biletu: 16/14 zł 2D
#PREMIERA #TYLKOWKINACH

Blumhouse Productions przedstawia thriller, przerażającą wizję koszmaru, która jakby zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów…
 
Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie.

W cieniu internetowej teorii spiskowej grupa wybrańców gromadzi się w oddalonym domostwie, aby polować na zwykłych ludzi w ramach… sportu. Ale wybrańcy nie wiedzą, że jedna z tych, na których będą polować, Crystal (Betty Glipin), zna tę grę lepiej niż oni. Sytuacja się zmienia, a role odwracają. Pozbywając się kolejnych osób, Crystal dociera do tajemniczej kobiety (dwukrotna laureatka Oscara® Hilary Swank), która stoi w samym centrum tej przerażającej gry.

Film producenta, Jasona Bluma („Uciekaj!”, „Noc oczyszczenia”) oraz Damona Lindelofa, twórcy serialu „Watchmen”. Prowokujący thriller-satyra, który zanim wszedł do kin, zdążył narobić sporo zamieszania.

Zwiastun:
 

Bilety online:
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.