Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Dwie osoby zatrzymane ze środkami odurzającymi. Mężczyźni usłyszeli zarzuty

Dodano: 2 dni temu
Redakcja poleca!
Dwie osoby zatrzymane ze środkami odurzającymi. Mężczyźni usłyszeli zarzuty

Dzielnicowi ropczyckiej komendy, podczas kontroli drogowej, u dwóch młodych mężczyzn podróżujących seatem, ujawnili środki odurzające. Jeden z nich narkotyki miał również w miejscu zamieszkania. 19 i 20-latek trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Dzielnicowi ropczyckiej komendy, kilka dni temu na ul. Kolonia w Ropczycach, podjęli interwencję wobec kierującego seatem. Nerwowe zachowanie mężczyzny, jak również jego pasażera, wzbudziło podejrzenia u funkcjonariuszy. Jak się okazało, obaj mężczyźni posiadali przy sobie woreczki z sypką substancją.

Badanie wykazało, że był to mefedron. Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a obaj mężczyźni zatrzymani. W toku dalszych czynności, podczas przeszukania domów zatrzymanych, u jednego z nich, policjanci ujawnili i zabezpieczyli także susz roślinny. Była to marihuana.


Zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. O dalszym losie 19 i 20-latka zadecyduje sąd. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Ropczyce
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.