Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Dwa wypadki z udziałem pieszych

Dodano: 2 dni temu
Redakcja poleca!
Dwa wypadki z udziałem pieszych

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wczorajszych wypadków z udziałem pieszych. W Wólce Niedźwiedzkiej kierujący toyotą potrącił 6-latka. Ranny chłopiec został przewieziony do szpitala. Do drugiego zdarzenia doszło w Głogowie Małopolskim. Kierujący mitsubishi potracił przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. 19-letni obywatel Ukrainy z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 18, w Wólce Niedźwiedzkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, kierujący toyotą yaris potrąciła 6-latka, który wybiegł z posesji. W wyniku potrącenia ranny chłopiec karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 23, w Głogowie Małopolskim. Jak ustalono, 26-letni kierowca mitsubishi, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. Pieszy przebiegał na drugą stronę ulicy w miejscu nieoświetlonym i nie miał elementów odblaskowych. 19-letni obywatel Ukrainy z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. W chwili zdarzenia kierowca mitsubishi był trzeźwy, natomiast wstępne ustalenia wskazują, że pod wpływem alkoholu mógł być pieszy. 


Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, w tym stan trzeźwości pieszego.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.