Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Organizacja letniego wypoczynku dzieci i młodzieży

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Organizacja letniego wypoczynku dzieci i młodzieży

Tegoroczne wakacje bez wątpienia będą wyglądały zupełnie inaczej niż wszystkie inne do tej pory. Obecna sytuacja i obowiązujące ograniczenia, nakładają nowe obowiązki na organizatorów letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Aby odpowiedzieć na nurtujące pytania, Kuratorium Oświaty zorganizowało wideokonferencję. Uczestniczyli w niej także policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci z wydziału prewencji, sztabu policji oraz ruchu drogowego komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, wzięli dziś udział w wideokonferencji poświęconej organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży. Organizatorami byli pracownicy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz przedstawiciele Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie. Uczestniczyli w niej również sami organizatorzy letniego wypoczynku.

Poruszane zagadnienia dotyczyły organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji. Mimo obecnej sytuacji będzie on możliwy, oczywiście przy uwzględnieniu określonych ograniczeń.


Organizatorzy będą musieli stosować się do określonych wytycznych i procedur, które dotyczą m. in. wyżywienia uczestników, bazy noclegowej, wyposażenia w środki ochrony osobistej oraz zachowania się w sytuacji podejrzenia zakażeniem koronawirusem wśród uczestników, kadry i innych pracowników wypoczynku.
Źródło: KWP
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.