Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Pożar kolbuszowskiej galerii handlowej

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Pożar kolbuszowskiej galerii handlowej

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru budynku galerii handlowej, do którego doszło wczoraj popołudniu w Kolbuszowej. Pożar zniszczył część elewacji. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Wczoraj około godz.15, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o pożarze budynku galerii handlowej znajdującej się przy ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej. Na miejscu pracowali strażacy, którzy dogaszali tylną ścianę elewacji budynku.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ogień zauważył mężczyzna, który podwoził znajomą pod znajdujące się z tyłu wejście do restauracji. Mężczyzna zaalarmował osoby znajdujące się wewnątrz budynku. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.


Po ugaszeniu ognia, policjanci wraz z biegłym z zakresu pożarnictwa wykonali oględziny. Zniszczeniu uległa część elewacji budynku oraz klatka schodowa.

Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru.        
Źródło: KPP Kolbuszowa
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.