Dzisiaj jest: 3.6.2020, imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Uprawiali konopie na parapecie okna

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Uprawiali konopie na parapecie okna

Przeworscy policjanci zatrzymali dwie osoby, podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze mieli informację, że dwoje mieszkańców naszego powiatu nielegalnie uprawia narkotyki. W mieszkaniu 19-latki zabezpieczyli dwie doniczki z roślinami przypominającymi konopie indyjskie. W domu 39-latka ujawnili pięć doniczek stojących na parapecie okna. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Przeworska, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową mieli informację, że dwoje mieszkańców naszego powiatu, w swoich mieszkaniach uprawia marihuanę. Informacje potwierdziły się. W miniona środę funkcjonariusze zapukali do drzwi 19-letniej mieszkanki Przeworska. W trakcie wykonywanych czynności zauważyli, stojące na parapecie okna dwie doniczki z roślinami, które wyglądem przypominały konopie indyjskie. Rośliny zostały zabezpieczone.

Następnego dnia funkcjonariusze, pojechali do domu 39-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. I w tym przypadku sytuacja okazała się bardzo podobna. Kiedy policjanci weszli do środka, zwrócili uwagę na pięć doniczek stojących na parapecie. One także swoim wyglądem przypominały konopie. Rośliny zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.


W obu przypadkach test na obecność narkotyków wykazał, że są to konopie indyjskie.

Zarówno 19-latce z Przeworska jak i 39-letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Przeworsk
Komentarze
  • Żenada
    Ordery im dać! Zabezpieczyli 2 doniczki z roślinkami, które gdzieniegdzie sa legalne! Zal dupe sciska, zascianek i tempota w pl juz nawet nie ma granic. Ps... A o przycinaniu ktoś zapomniał...
    Gusia / 2020-05-18 11:48 8 [+] 3 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
  • Zioło
    Ciekaw jestem jak by u prezydenta albo premiera stały w domu doniczki co by zrobili
    K. T. / 2020-05-18 18:31 4 [+] 5 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.