Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Policjanci są na służbie by dbać o Twoje bezpieczeństwo

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Policjanci są na służbie by dbać o Twoje bezpieczeństwo

Policjanci cały czas sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących przepisów związanych z pandemią koronawirusa. Funkcjonariusze przypominają o obowiązku zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Zróbmy wszystko, by wygrać walkę z wirusem.

Od kilku tygodni policjanci w całym kraju mają wiele nowych zadań związanych z pandemią koronawirusa. Jednak w tym czasie nie zapominają o podstawowych zadaniach Policji, takich jak zapobieganie i zwalczanie przestępstw i wykroczeń oraz dbanie o ład i porządek publiczny. 

Od 20 kwietnia obowiązują nowe przepisy w zakresie przemieszczania się. Można już wyjść w celach rekreacyjnych na spacer do parku, lasu. Zgodę na samodzielne przemieszczanie otrzymała również młodzież, która ukończyła 13 rok życia. Pamiętać należy, że przebywając na zewnątrz nadal obowiązuje nas utrzymanie dwumetrowego dystansu od siebie i obowiązek zakrywania w przestrzeni publicznej nosa i ust.


To, jak dostosowują się do przepisów mieszkańcy powiatu bieszczadzkiego sprawdzają policjanci służby prewencyjnej oraz ruchu drogowego. Wspomagani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w dalszym ciągu sprawdzają miejsca przebywania osób objętych kwarantanną, prowadzą kontrole na drogach, a także patrolują ulice miast oraz okoliczne miejscowości.
Źródło: KPP Ustrzyki Dolne
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.