Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Z promilami za kierownicą mitsubishi

Dodano: 3 dni temu
Redakcja poleca!
Z promilami za kierownicą mitsubishi

Zdecydowana postawa świadków, przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu pijanego kierowcy mitsubishi. Zatrzymany mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. O losie 43-latek zadecyduje sąd.

We wtorek po godz. 13, policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że najprawdopodobniej nietrzeźwy mężczyzna, we Wrocance, prowadzi samochód. Opisane w zgłoszeniu terenowe mitsubishi, policjanci zauważyli kilka minut później i zatrzymali je do kontroli.

Okazało się, że za kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec gminy Miejsce Piastowe. Kierujący znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna chwilę wcześniej wykonując manewr cofania uszkodził ogrodzenie prywatnej posesji.


43-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

Apelujemy do wszystkich o nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu, a jeżeli jesteśmy świadkami takiego zachowania, reagujmy. Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.