Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Uderzył w drzewo - nie uniknie odpowiedzialności

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!
Uderzył w drzewo - nie uniknie odpowiedzialności

Bezmyślność kolejnego kierowcy omal nie doprowadziła do tragedii. Mężczyzna, po wypiciu alkoholu, chciał przeparkować swój pojazd. Nie zauważył jednak, że przed nim znajduje się skarpa, ruszył i uderzył w drzewo. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 1,7 promila. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Zanim zdecydujemy się na tak nieodpowiedzialne zachowanie pomyślmy nad konsekwencjami.

W środę po północy, do dyżurnego przemyskich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierującego, który uderzył w drzewo w okolicy Kopca Tatarskiego. We wskazane miejsce pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że osobowy volkswagen znalazł się na skarpie poza parkingiem, uderzył w drzewo, a z pojazdu usiłował wysiąść mężczyzna.

Od kierującego volkswagenem wyraźnie było czuć alkohol. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,7 promila. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.


W najbliższym czasie będzie on odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.

Przypominamy po raz kolejny, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą do 2 lat więzienia.
Źródło: KMP Przemyśl
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.