Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Zakończone poszukiwania 38-latka [ZDJĘCIA]

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!
Zakończone poszukiwania 38-latka [ZDJĘCIA]

Przeworscy policjanci, wspólnie ze strażakami, prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem gminy Dubiecko. 38-latek, w rejonie kompleksu leśnego w Hadlach Kańczuckich, wysiadł z samochodu, którym podróżował i poszedł w głąb lasu. Wczoraj mężczyzna został odnaleziony.

W środę rano, policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 38-letniego mieszkańca gminy Dubiecko. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania i w okolicy parku miejskiego w Przeworsku zauważyli samochód, który należał do mężczyzny. Po chwili, w parku policjanci również odnaleźli zaginionego 38-latka. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Mężczyzna został zaopatrzony medycznie i przekazany rodzinie.

Mężczyzna wracając do domu z członkiem swojej rodziny, w rejonie kompleksu leśnego w Hadlach Kańczuckich, gdy samochód się zatrzymał, nagle wysiadł z niego i poszedł w głąb lasu. Z przekazanych informacji wynikało, że może grozić mu niebezpieczeństwo ze względów zdrowotnych. Funkcjonariusze ponownie rozpoczęli poszukiwania 38-latka.


Tym razem w akcję włączyła się również Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Jawornik Polski, Gminy Zarzecze i Przeworska oraz Grupa Rajdowa PGR4x4. Do poszukiwań wykorzystany został dron z kamerą termowizyjną ze straży pożarnej z Przeworska. Natomiast tereny leśne, przy użyciu drona, zostały sprawdzone przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Wczoraj około godz. 4 rano, mężczyzna został odnaleziony w swoim domu.  
Źródło: KPP Przeworsk
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.