Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Podejrzani o pobicie usłyszeli zarzuty

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!
Podejrzani o pobicie usłyszeli zarzuty

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W sobotę w nocy w jednym z rzeszowskich klubów, wspólnie pobili innego uczestnika zabawy. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali ich jeszcze w lokalu. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, w jednym klubów. Na miejsce policjanci zostali wezwani przez pracownika ochrony. Pokrzywdzonemu, 24-letniemu mieszkańcowi powiatu ropczycko-sędziszowskiego, udzielana była pomoc medyczna. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że na terenie lokalu, pomiędzy kilkoma mężczyznami doszło do nieporozumienia. Następnie napastnicy przewrócili pokrzywdzonego na podłogę i go pobili.

Okazało się, że mężczyźni mogli jeszcze przebywać w lokalu. W ich wytypowaniu pomógł monitoring. Podejrzewani zostali zatrzymani. Wszyscy to mieszkańcy Przemyśla, w wieku 24, 21, 20 i 19 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.


Prowadzący sprawę policjanci z komisariatu na Nowym Mieście przedstawili im zarzut pobicia.

Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. Trzech z podejrzanych przyznało się do winy i wyraziło chęć dobrowolnego poddania się karze.
Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.