Dzisiaj jest: 27.9.2020, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Trzymiesięczny areszt za narkotyki [ZDJĘCIA]

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Trzymiesięczny areszt za narkotyki [ZDJĘCIA]

Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie 24-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta. Oboje zostali zatrzymani w trakcie kontroli drogowej. Policjanci znaleźli przy nich narkotyki i inne substancje psychoaktywne. Wartość zabezpieczonych środków to blisko 100 tys. złotych.

W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze z posterunku policji w Bukowsku, zatrzymali do kontroli drogowej renaulta. Samochodem podróżowały dwie osoby - 24-letni kierowca i 23-letnia pasażerka.

Podczas wykonywanych czynności, policjanci zarówno przy mężczyźnie, jak i kobiecie, znaleźli substancje zabronione. Kierowca miał około 13 g marihuany oraz około 24 g innej substancji skrystalizowanej. Natomiast pasażerka miała blisko 2,5 g marihuany.


W trakcie przeszukania, w miejscu zamieszkania 24-latka, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 3,5 kg marihuany, 16 tabletek amfetaminy oraz krystalicznej substancji w ilości około 800 g. Szacunkowa wartość zabezpieczonych środków to blisko 100 tys. złotych.

Na wniosek prokuratury, sąd w Sanoku zastosował wobec obydwojga środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
Źródło: KPP Sanok
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.