Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Zderzenie peugeota z citroenem

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Zderzenie peugeota z citroenem

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia peugeota z citroenem na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. Dwie osoby trafił do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 18, na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i ul. Konopnickiej w Krośnie. Wstępnie ustalono, że 18-letnia kierująca citroenem, wyjeżdżając z ul. Konopnickiej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłowo jadącym ul. Krakowską citroenem, który siłą uderzenia został zepchnięty na przydrożne drzewo.

W wyniku zderzenia do szpitala została przetransportowana kierująca citroenem oraz 14-letnia pasażerka peugeota. Obrażenia jakich doznały, nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi.


Na miejscu pracowali policjanci z  wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.  

Na czas prowadzonych działań ratowniczych, ruch na ul. Krakowskiej był utrudniony.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.