Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Wypadek w Rzemieniu [ZDJĘCIA]

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Wypadek w Rzemieniu [ZDJĘCIA]

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Rzemieniu. W zdarzeniu ucierpiało pięć młodych osób w wieku od 18 do 21 lat. Kierowca citroena prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu uderzając w przepust drogowy, a następnie dachował. Kierujący był trzeźwy, jednak nie miał uprawnień do kierowania pojazdem.

Dyżurny mieleckiej policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu w niedzielę nad ranem, tuż po godz. 4. Na miejscu zdarzenia pracowali ratownicy medyczni i strażacy. Policjanci ustalili, że osobowym citroenem podróżowało 5 osób, kierowca w wieku 19 lat, jego 21-letni kolega oraz trzy koleżanki w wieku 18 lat. Pasażerowie w wyniku wypadku doznali poważnych obrażeń i zostali przewiezieni do szpitali w Mielcu, Tarnobrzegu i Rzeszowie. Funkcjonariusze przebadali kierującego na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Dodatkowo od kierującego pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, szkic miejsca zdarzenia oraz oględziny. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić szczegółowo przebieg zdarzenia i jego przyczyny.


Funkcjonariusze przesłuchali już 19-letniego kierowcę citroena. Młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. W sprawie prowadzone są dalsze czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.
Źródło: KPP Mielec
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.