Dzisiaj jest: 29.3.2020, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Z promilami za kierownicą suzuki

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!
Z promilami za kierownicą suzuki
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Krośnieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu pijanego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

14 funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz 8 policjantów z podległych jej komisariatów, realizowało wczoraj działania „Trzeźwy poranek”. Około godz. 6.30,  podczas kontroli prowadzonej w Wietrznie, mundurowi zatrzymali kierującego suzuki. Od mężczyzny wyczuwalny był alkohol. Badanie stanu trzeźwości 36-letniego mieszkańca gminy Dukla wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Policjanci uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę i zatrzymali jego prawo jazdy. Mężczyźnie grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Apelujemy do wszystkich: jeśli widzisz, że nietrzeźwy chce prowadzić, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.