Dzisiaj jest: 26.2.2020, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Szczęśliwy finał poszukiwań

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Szczęśliwy finał poszukiwań
fot.: zdjęcie ilustracyjne, pixabay

Policjanci oraz strażacy prowadzili wczoraj poszukiwania 82-letniej mieszkanki Albigowej. Wspólne działania zakończyły się sukcesem. Odnaleziona kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy.

Wczoraj po godz. 20, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 82-letniej mieszkanki Albigowej. Starsza kobieta wyszła wieczorem z domu i udała się w nieznanym kierunku. Jak wynikało z informacji przekazanych przez rodzinę, zaginiona może mieć problemy z powrotem do domu i potrzebować pomocy medycznej.


 
Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionej i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Do akcji zaangażowano ponad 50 funkcjonariuszy, policyjnego psa tropiącego, strażaków ochotników z Husowa i Albigowej. Wspólne działania zakończyły się sukcesem. Po kilku godzinach kobieta została odnaleziona na przydrożnych polach i trafiła pod opiekę lekarzy.
Źródło: KPP Łańcut
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.