Dzisiaj jest: 25.2.2020, imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Poszukiwany listem gończym - zatrzymany

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!
Poszukiwany listem gończym - zatrzymany

Policjanci zatrzymali mieszkańca Przemyśla, który od października 2019 roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za rozbój, a na swoim koncie ma też liczne kradzieże, oszustwa. Jeszcze dzisiaj zatrzymany trafi do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego przemyskiej komendy namierzyli w piątek, w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta, ukrywającego się przestępcę. Zatrzymany to 38-letni mężczyzna poszukiwany od października ubiegłego roku listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Przemyślu w zwiąku z rozbojem, ktrego dopuścił się w marcu 2018 roku.

38-latek jest znany przemyskim funkcjonariuszom, na swoim koncie ma  liczne kradzieże, oszustwa, uszkodzenia mienia. Sąd Rejonowy w Przemyślu wydał również nakazy jego doprowadzenia w związku z popełnieniem wielu wykroczeń.


Teraz będzie musiał odbyć karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Przemyśl
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.