Dzisiaj jest: 26.2.2020, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

37-latek odpowie za włamanie

Dodano: 3 tygodnie temu
Redakcja poleca!
37-latek odpowie za włamanie

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali 37-latka, który w jednym z kościołów na terenie Jarosławia, ukradł z torebki 67-latki portfel wraz dokumentami i kartą bankomatową. Po kradzieży mężczyzna posłużył się skradzioną kartą i wypłacił z bankomatu kwotę 3 tys. zł. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Początkiem roku, do dyżurnego jednostki, zgłosiła się 67-letnia mieszkanka Jarosławia i oświadczyła, że początkiem grudnia nieznany sprawca z jej torebki ukradł portfel, w którym znajdowały się dokumenty i karta płatnicza. Jak podała pokrzywdzona, do kradzieży doszło w jednym z kościołów w Jarosławiu. Zgłaszająca poinformowała, że za pomocą skradzionej karty sprawca dwukrotnie wybrał z bankomatu pieniądze, w łącznej kwocie 3 tys. zł.
 

Jarosławscy kryminalni szybko wytypowali sprawcę, okazał się nim 37-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.