Dzisiaj jest: 18.1.2020, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Policja poszukuje zaginionej kobiety

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!
Policja poszukuje zaginionej kobiety

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginioną Jolantą Piękniewską, 43-letnią mieszkanką Rzeszowa. Zaginiona w sobotę 16 listopada 2019 r. z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami udała się w celach zarobkowych do Holandii. Od 19 grudnia 2019 r. zgłaszający nie ma kontaktu z zaginioną. Jej telefon jest nie aktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu facebook, oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Rysopis: wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost 175 cm, sylwetka - średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie braki nie widoczne.

Ubiór: nie ustalono 

Cechy charakterystyczne: liczne tatuaże m. in. na ramieniu tatuaże z imionami dzieci.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Jesteś świadkiem wypadku? Chcesz nas o czymś poinformować? Wyślij wiadomość za pomocą Facebooka, napisz na adres e-mail: redakcja@infopodkarpacie.pl lub zadzwoń pod numer 503 337 377.