Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Zaginął 50-letni Jan Stalec. Wyszedł z miejsca zamieszkania i nie wrócił

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Zaginął 50-letni Jan Stalec. Wyszedł z miejsca zamieszkania i nie wrócił

Policjanci Komisariatu Policji II w Rzeszowie poszukują zaginionego Jana Stalec, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony w piątek 3 stycznia 2020 r. pomiędzy godz. 14.00 a 14.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony w okresie wcześniejszym zamieszkiwał w Brzeźnicy w kierunku, której mógł się udać.

Rysopis:  wzrost ok. 170 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne.

Ubiór: spodnie dresowe koloru ciemnego, koszula w kratę z długimi rękawami, kurtka typu jeans koloru niebieskiego, buty kapcie typu zakopiańskiego

Zaginiony może mieć problemy z pamięcią oraz poruszaniem się. Nie posiadał przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. 
Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami  Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 17 858 35 66 lub z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3550 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112. 

Źródło: KMP Rzeszów
Komentarze
  • Poszukiwanie
    Nowe informacje o zaginionym: monitoring wykazał, że zaginiony cały czas szedł obwodnicą, doszedł do ronda na Lwowskiej i skierował się w stronę: Załęża, Trzebowniska? Ubrany był w spodnie i kurtkę jeansową koloru granatowego, koszula jasna krata w ciemne paski, na nogach miał brązowe pantofle (drugą parę takich samych pantofli mógł mieć przy sobie). Nie miał czapki ani rękawiczek.
    js / 2020-01-09 10:57 16 [+] 24 [-] Zgłoś Dodaj odpowiedź
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.