Dzisiaj jest: 7.8.2020, imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Koncert w BDK: „Grażyna Łobaszewska & Ajagore w repertuarze Czesława Niemena w 16-stą rocznicę śmierci artysty "

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Koncert w BDK: „Grażyna Łobaszewska & Ajagore w repertuarze Czesława Niemena w 16-stą rocznicę śmierci artysty "

Burmistrz Brzozowa i Brzozowski Dom Kultury zapraszają na wyjątkowy koncert pt. „Grażyna Łobaszewska & Ajagore w repertuarze Czesława Niemena w 16-stą rocznicę śmierci artysty". Wydarzenie artystyczne odbędzie się w piątek 17 stycznia o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Brzozowskiego Domu Kultury.

Grażyna Łobaszewska jest bez wątpienia jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. Od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.

Od wielu lat artystce regularnie towarzyszy formacja „AJAGORE” w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitara Michał Szczeblewski – perkusja. Owocem tej współpracy są koncerty dedykowane pamięci Czesława Niemena z okazji 80 rocznicy urodzin, podczas których artystka śpiewa w nowoczesnych aranżacjach ponadczasowe utwory Niemena. Koncertem tym uczcimy również przypadająca 17 stycznia rocznicę śmierci niezapomnianego artysty.

Oprócz utworów z repertuaru Czesława Niemena nie zabraknie oczywiście największych przebojów, takich jak "Czas nas uczy pogody", „Brzydcy”, „Gdybyś”, „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy” oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem legendy polskiej muzyki w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie..
 
Cena biletu: 30 zł
Informacja, rezerwacja tel. 604 936 599, 13 43 41938
Bilety do nabycia od 8 stycznia 2020 r.


SPONSORZY:

PKO Bank Polski, Stowarzyszenie EURO-SAN

WYDARZENIU BĘDZIE TOWARZYSZYŁA AKCJA ZBIÓRKOWA „OCAL WŁOS - DAJ JEJ SIŁĘ DO WALKI Z RAKIEM” DLA WSPARCIA ZAKUPU SPRZĘTU ZMNIEJSZAJĄCEGO UTRATĘ WŁOSÓW W TRAKCIE CHEMIOTERAPII DLA PACJENTEK OŚRODKA ONKOLOGICZNEGO W BRZOZOWIE SANITAS Stowarzyszenie Na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi.
Komentarze
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.