Dzisiaj jest: 26.7.2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima

Piraci drogowi stracili prawa jazdy

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!
Piraci drogowi stracili prawa jazdy

Krośnieńscy policjanci zatrzymali jedenastu kierowców, którzy w rażący sposób złamali przepisy ruchu drogowego. Wszyscy stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość. Rekordzistą okazał się 56-latek, który drogą wojewódzką w Ustrobnej jechał z prędkością 142/km/h.

W miniony weekend, policjanci wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy, pełniący służbę na drogach Krosna i powiatu, zatrzymali prawa jazdy jedenastu kierowcom. Powodem zatrzymania dokumentów było przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 56-letni kierowca volkswagena, który na drodze wojewódzkiej w Ustrobnej rozpędził swój pojazd do 142 km/h. 


Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatem, punktami karnymi oraz stracili swoje prawa jazdy.

Po raz kolejny apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że jadąc z nadmierną prędkością powodujemy zagrożenie nie tylko dla siebie i innych kierujących, ale także dla pieszych, którzy w konfrontacji z rozpędzonym samochodem pozostają bez szans.
Źródło: KMP Krosno
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.