Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Przekroczył prędkość, okazało się że był pijany

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Przekroczył prędkość, okazało się że był pijany

Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 47-latkowi, który kierował volvo mając 1,54 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy jarosławskiej grupy „Speed” po tym, gdy w Skołoszowie przekroczył dopuszczalną prędkość o 36 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

W sobotę, przed godz. 16 w Skołoszowie, policjanci z jarosławskiej grupy „Speed” zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volvo, który przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h jechał 86 km/h. Podczas rozmowy z mężczyzną, policjanci wyczuli od niego alkohol. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że 47-letni mieszkaniec gminy Jarosław jest nietrzeźwy. Kierowca prowadził pojazd mając 1,54 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy.


Niebawem materiały powyższej sprawy trafią do sądu, który zadecyduje o dalszym losie kierowcy. Za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi kara nawet 2 lata pozbawienia wolności. Mężczyzny nie ominął również konsekwencje związane z przekroczeniem prędkości.
Źródło: KPP Jarosław
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.