Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Potrącenie pieszego w Lubaczowie

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Potrącenie pieszego w Lubaczowie

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Potrącony mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Policja apeluje do kierowców o ostrożność, a do pieszych o korzystanie z elementów odblaskowych. Jesienna aura znacznie ogranicza widoczność, dlatego wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.

Wczoraj po godz. 16, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Lubaczowie na ul. Rynek, doszło do potrącenia pieszego. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 24-latka kierująca fiatem potrąciła mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych. Do szpitala przewieziono 66-letniego pieszego. Kobieta była trzeźwa.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili dokumentację, która pozwoli na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Jesienna aura znacznie ogranicza widoczność i utrudnia warunki drogowe, dlatego policjanci apelują do kierowców o ostrożność i wzmożoną czujność oraz do pieszych o korzystanie z elementów odblaskowych. W tego rodzaju zdarzeniach, to piesi są niechronieni i najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet  życia, dlatego wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.
Źródło: KPP Lubaczów
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.