Dzisiaj jest: 5.7.2020, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Odnaleziono ciało poszukiwanego 52-letniego mieszkańca Domaradza

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!
Odnaleziono ciało poszukiwanego 52-letniego mieszkańca Domaradza

W poniedziałek w Domaradzu, znaleziono ciało mężczyzny. Potwierdzono, że to 52-latek, który był poszukiwany przez brzozowskich policjantów. Funkcjonariusze wyjaśnią przyczyny i okoliczności jego śmierci.

Od minionej soboty brzozowscy policjanci poszukiwali zaginionego 52-letniego mieszkańca gminy Domaradz. W poniedziałek przed godz. 14, jeden ze strażaków ochotników, biorący udział w akcji poszukiwawczej, znalazł w Domaradzu, na nieużytkach rolnych, leżące w rowie melioracyjnym ciało mężczyzny. W miejscu oddalonym od pobliskich zabudowań około 200 metrów. Potwierdzono, że jest to poszukiwany 52-latek.

Na miejscu wykonano oględziny. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, które mogłyby się przyczynić do śmierci mężczyzny.


Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny jego zgonu. Wszelkie osoby mogące posiadać jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzozowie ul. Witosa 9, tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.
Źródło: KPP Brzozów / Zdjęcie: Facebook - OSP w Bliznem
Komentarze
Brak komentarzy do wyświetlenia!
Dodaj komentarz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.